Artro Shark 120tab žraločia chrupavka

15,00  s DPH

Žraloky sú živočíchy, ktoré netrpia rakovinou, infekciami, alebo zápalmi. Špecifické na imunitnom systéme žraloka je to, že stále produkuje protilátky, ktoré kolujú v jeho krvnom obehu a zabraňujú tak napadnutiu chorobou. Pokusy so žraločími produktmi sa datujú od polovice 50. rokov.

Za najserióznejšie sa považujú výsledky Dr. B. Atassiho z Jules Bordet Institute v Bruseli. Žraločia chrupavka sa odporúča všetkým ženám pre vysoký obsah vápnika a fosforu v pomere 2:1, ako podporný prostriedok v období menopauzy na prevenciu osteoporózy – rednutia kostí, ktoré je spôsobené znížením hormonálnej činnosti. Pôsobí tiež ako prevencia nádorových ochorení.

Katalógové číslo: efartroshark100 Kategórie: , Značky: ,

Popis

Účinné látky obsiahnuté v chrupavke sa podieľajú na obmedzovaní angiogenézy, t.j. vytvárania cievnej siete vyživujúcej novotvary v zdravom tkanive. Naviac posilňuje imunitný systém, a tým je dobrou prevenciou proti chorobám. Je osvedčeným podporným prostriedkom pre výkonnostných športovcov. Výrazne znižuje percento svalových zranení, poškodení svalového a kĺbového aparátu. Chrupavka sa podieľa na zmierňovaní zápalov a spomalení vaskularizácie v chrupavkách ľudských kĺbov. Pravidelné užívanie chrupavky je odporúčané aj v prípadoch degeneratívnej a reumatoidnej artritídy.

Užíva sa :

  • na prevenciu a podpornú liečbu osteoporózy
  • na podporu liečby reumatických artritíd a pri degeneratívnych ochoreniach kĺbov – artrózy (zmierňuje zápaly)
  • ako prevencia poranenia šliach a kĺbov
  • ako podpora liečby pri nádorových ochoreniach
  • na zlepšenie stavu pri psoriáze (lupienke)
  • pri poškodení sietnice oka vplyvom diabetu
  • na podporu liečby zeleného zákalu
  • pri zníženej imunite

Dávkovanie: Ako prevencia stačia 2 kapsule 2x  denne. Pri podpornej liečbe nádorových ochorení je dávkovanie nutné zvýšiť.

Dôležité upozornenie: Výrobok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte, ak ste alergický na ktorúkoľvek zložku. V prípade výskytu nežiaducich účinkov je potrebné prestať  výživový doplnok užívať a poradiť sa s lekárom. Uvedená odporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Tento produkt nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Uchovávať mimo dosahu detí ! Skladujte na chladnom a suchom mieste a mimo dosah slnečného žiarenia. Výrobná šarža a minimálna  doba spotreby je uvedená na dóze. Výrobca neručí za prípadné škody, alebo problémy vzniknuté nevhodným použitím, prípadne nevhodným skladovaním.

Ďalšie informácie

Výrobca

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Artro Shark 120tab žraločia chrupavka”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *