Cukor Dextróza 1000g

5,00  s DPH

Glukóza je cukor s osobitnou funkciou v tele. Je to jediná forma cukru, ktorá prúdi v krvi. Tak sa dostáva do celého tela, kde sa využíva ako stály pohotový zdroj energie, alebo sa dostatočne ukladá vo svaloch a pečeni vo forme glykogénu (makromolekula zložená z molekúl glukózy). Výrobok je sladený sukralózou a je bez chemických konzervantov. 100% čistý hroznový cukor.

Katalógové číslo: efdextroza1000 Kategórie: , Značky: , ,

Popis

Aké využitie má dextróza – hroznový cukor

  • Okamžitý zdroj energie
  • Pre posilnenie organizmu detí a starších ľudí
  • Pri nechuti do jedla
  • Pre ľudský mozog, ktorý je závislý na príjme glukózy
  • Zvyšuje využitie kreatínu
  • Optimálny príjem glukózy zabraňuje katabolizmu.

Dávkovanie: Odporúčame kombinovať pri zakúpení 100% Creatin monohydráte. Odporúčaná denná dávka dextrózy predstavuje 20-40 g

Zloženie: Glukóza –Dextróza (prírodný hroznový cukor)

Dôležité upozornenie:
Výrobok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte, ak ste alergický na ktorúkoľvek zložku. V prípade výskytu nežiaducich účinkov je potrebné prestať  výživový doplnok užívať a poradiť sa s lekárom. Uvedená odporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Tento produkt nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Uchovávať mimo dosahu detí ! Skladujte na chladnom a suchom mieste a mimo dosah slnečného žiarenia. Výrobná šarža a minimálna  doba spotreby je uvedená na dóze. Výrobca neručí za prípadné škody, alebo problémy vzniknuté nevhodným použitím, prípadne nevhodným skladovaním.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Cukor Dextróza 1000g”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *