HMB 120tab

10,00  s DPH

HMB je skrátený názov pre látku beta-hydroxy-beta-methyl- butyrat, ktorá je metabolitom jednej z rozvetvených aminokyselín – leucínu. HMB v spojení so záťažovým tréningom, kvalitnou stravou s dostatočným príjmom bielkovín dokáže efektívne zvýšiť výstavbu novej svalovej hmoty a podporiť spaľovanie prebytočných telesných tukov. HMB v kombinácii s L-glutamínom zamedzuje stratám  hmotnosti nielen u športovcov, ale aj u ľudí s ťažkým, deštrukčným ochorením (napr. rakovina).

Popis

Veľmi efektívny je v kombinácii s ostatnými bežne dostupnými suplementmi – v kombinácii s kreatínom preukázateľne zvyšuje jeho pozitívne účinky a prispieva k vyššej svalovej sile. V kombinácii s vitamínom C pozitívne pôsobí v procesoch schopných zlepšiť regeneráciu a znížiť po tréningovú únavu.

Účinky:

  • je to veľmi účinný anabolizér
  • efektívne zvyšuje silu
  • podporuje spaľovanie podkožného tuku
  • urýchľuje regeneráciu
  • efektívne bráni rozpadu svalovej hmoty počas extrémne náročných tréningov
  • aj po vysadení si ľahko udržíte získané svalové prírastky

Dávkovanie: Užite denne 4 tabletky 45 min pred záťažou a zapite dostatočným množstvom vody.

Dôležité upozornenie:
Výrobok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte, ak ste alergický na ktorúkoľvek zložku. V prípade výskytu nežiaducich účinkov je potrebné prestať  výživový doplnok užívať a poradiť sa s lekárom. Uvedená odporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Tento produkt nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Uchovávať mimo dosahu detí !  Skladujte na chladnom a suchom mieste a mimo dosah slnečného žiarenia. Výrobná šarža a minimálna  doba spotreby je uvedená na dóze. Výrobca neručí za prípadné škody, alebo problémy vzniknuté nevhodným použitím, prípadne nevhodným skladovaním.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “HMB 120tab”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *