Kreatín Creatine PH-X 240tab

19,00  s DPH

KREATIN PH-X , s obsahom až 3400mg v dennej dávke. Creatine pH-X slúži na maximálne zvýšenie sily a intenzity cvičenca. Zvýšenie hodnoty pH v kreatínových molekulách zabezpečuje, že KREATIN pH-X prejde cez tráviaci systém a vstrebáva sa priamo do krvného obehu.

Katalógové číslo: efcreatinphx240caps Kategórie: , Značky: , , , , ,

Popis

Vďaka vysokej hodnote pH možno používať CREATINE PH-X 10 krát efektívnejšie ako tradičný kreatín monohydrát. Kreatin pH-X sa takmer vôbec nepremení, preto sa využije pre svalstvo skoro na 100%.

  • zvýšenie sily a výbušnosti
  • nenaťahuje vodu do svalov
  • vhodný pre mužov aj ženy
  • vysoká vstrebávateľnosť
  • žiadne žalúdočné problémy
  • vhodný v objemovej aj rysovacej fáze

Dávkovanie: V tréningové dni 2 tabletky ráno a 2 tabletky  60 minút pred tréningom. Vo voľných dňoch dávkujte 2 tabletky ráno a 2 tabletky poobede.

Zloženie v 1 caps: KreatinpH-X 850mg , želatínová tobolka, maltodextrín,

Dôležité upozornenie:
Výrobok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte, ak ste alergický na ktorúkoľvek zložku. V prípade výskytu nežiaducich účinkov je potrebné prestať  výživový doplnok užívať a poradiť sa s lekárom. Uvedená odporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Tento produkt nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Uchovávať mimo dosahu detí ! Skladujte na chladnom a suchom mieste a mimo dosah slnečného žiarenia. Výrobná šarža a minimálna  doba spotreby je uvedená na dóze. Výrobca neručí za prípadné škody, alebo problémy vzniknuté nevhodným použitím, prípadne nevhodným skladovaním

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Kreatín Creatine PH-X 240tab”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *