Nočný proteín Micelar Caseinate 1000g

25,00  s DPH

Micelárny kazeín je nočný, pomaly vstrebateľný proteín výbornej chuti. Má hustú konzistenciu a dobre zasýti telo bielkovinami počas spánku. Skvelý zdroj bielkovín s postupným uvoľňovaním. Pre jeho aminokyselinové spektrum je vyhľadávaný medzi športovcami, hlavne bodybuildérmi. Viac informácií

Katalógové číslo: micellar1000 Kategórie: Značky: , ,

Popis

Micelar Caseinate – Extreme&Fit 1kg
Micelárny kazeín je nočný, pomaly vstrebateľný proteín výbornej chuti. Má hustú konzistenciu a dobre zasýti telo bielkovinami počas spánku. Je skvelým zdrojom bielkovín s postupným uvoľňovaním. Pre jeho aminokyselinové spektrum je vyhľadávaný medzi športovcami hlavne bodybuildérmi.

  • pre športovcov vyžadujúcich nárast svalovej hmoty, obsahuje takmer 85% bielkovín
  • pre športovcov vyžadujúcich regeneráciu po športovom výkone
  • pri pravidelnej ťažkej fyzickej záťaži
  • pri nízkom vstrebávaní vápnika, osteoporóze
  • pri požiadavke dlhodobého zasýtenia ako nočný proteín, pri dlhodobom neprijímaní potravy, znižovaní váhy

V noci zvyčajne telo nedostáva živiny, pretože nie je možné konzumovať jedlo počas spánku. Avšak Micelarny kazeín poskytuje trvalý prísun bielkovín počas nočného spánku, čím efektívne tlmí katabolické procesy a buduje svalovú hmotu.

Dávkovanie:
V priebehu dňa alebo pred spaním 20g (1 zarovnaná odmerka) rozmiešať v 300 ml vody.

Dôležité upozornenie:
Výrobok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy.  Neužívajte, ak ste alergický na ktorú koľvek zložku.  V prípade výskytu nežiaducich účinkov je potrebné prestať  výživový doplnok  užívať a poradiť sa s lekárom.  Uvedená odporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Tento produkt nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Uchovávať mimo dosahu detí ! Skladujte na chladnom a suchom mieste a mimo dosah slnečného žiarenia.  Výrobná šarža a minimálna  doba spotreby je uvedená na dóze. Výrobca neručí za prípadné škody, alebo problémy vzniknuté nevhodným použitím, prípadne  nevhodným skladovaním.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Nočný proteín Micelar Caseinate 1000g”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *