O nás

V našej ponuke nájdete cenovo dostupné športové oblečenie a doplnky stravy. V ponuke nájdete kvalitné oblečenie na šport, ale aj obuv na behanie, do fitka a na tenis. Sme autorizovaným predajcom značiek Mizuno, Ready Active, Extreme&Fit a AminoProtein.

Tieto značky športového oblečenia a doplnkov stravy sme vybrali preto, lebo si myslíme, že ponúkajú kvalitu za adekvátnu cenu. Športová značka Mizuno je popredným výrobcom bežeckej obuvi a oblečenia. Výrobca Extreme&Fit vyrába kvalitné výživové doplnky, ktorých na trhu až tak veľa nie je. Hlavne ak sa zameriate na kvalitu.

Športové oblečenie, obuv a doplnky, ktoré nájdete v eshope nasport.eu máme všetky skladom, preto garantujeme rýchle dodanie, s odoslaním zo skladu do 24h. a dodaním k vám do 48-72 hodín. Na výber máte z rôznych možností dopravy a platieb.

Eshopové riešenie máme postavené tak, aby sa každý zákazník vedel orientovať v eshope čo najlepšie, nákupný proces aby bol čo najjednoduchší a zrozumiteľný. Nestaviame na prepracovanom, predimenzovanom a graficky prestrelenom eshope, ale dbáme na jednoduchosť. Či už pri používaní, alebo v dizajne.

Veríme, že si z našej ponuky vyberiete a radi sa budete k nákupom u nás vracať. Vaša spokojnosť je na prvom mieste.

Prajeme Vám príjemný nákup.