Srtvátkové aminokyselin Hydro6000 250tab.

15,00  s DPH

100% čisté srvátkové aminokyseliny s  komplexným aminokyselinovým  spektrom a okamžitou vstrebávateľnosťou. Pokryté je úplné spektrum esenciálnych ako aj neesenciálnych aminokyselín s vysokým podielom BCAA a Glutamínu.

Katalógové číslo: wahydro6000250 Kategórie: Značky: , ,

Popis

Pomocou  AMINO  HYDRO 6000 ste schopní udržať pozitívnu dusíkovú bilanciu a anabolický stav organizmu.

AMINO HYDRO 6000 je preparát určený pre nárast čistej svalovej hmoty a  udržanie pozitívnej dusíkovej bilancie pri extrémnej záťaži, či dlhodobom tréningovom procese. Mliečne aminokyseliny sú najrozšírenejším nutričným  doplnkom pre podporu a nárast svalovej hmoty. Výhodou tohto produktu je okamžitá resorpcia- vstrebávateľnosť do vnútra buniek bez potreby trávenia.

Použitie:

  • Podpora anabolických procesov
  • Urýchľujú regeneráciu organizmu
  • Posilnenie imunity
  • Udržiavanie čistej svalovej hmoty
  • Udržanie pozitívnej dusíkovej bilancie.

Dávkovanie: Odporúčané denné dávkovanie predstavuje 5 tabliet pred a 5 tabliet po tréningu. V netréningové dni sa odporúča užívať tablety ráno na lačno, medzi jedlami a pred spaním.

Zloženie: Srvátkový proteínový hydrolyzát DH32, mikrokryštalická celulóza, stearan horečnatý, oxid kremičitý.

Dôležité upozornenie:
Výrobok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte, ak ste alergický na ktorú koľvek zložku. V prípade výskytu nežiaducich účinkov je potrebné prestať  výživový doplnok užívať a poradiť sa s lekárom. Uvedená odporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Tento produkt nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Uchovávať mimo dosahu detí !  Skladujte na chladnom a suchom mieste a mimo dosah slnečného žiarenia. Výrobná šarža a minimálna  doba spotreby je uvedená na dóze. Výrobca neručí za prípadné škody, alebo problémy vzniknuté nevhodným použitím, prípadne nevhodným skladovaním.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Srtvátkové aminokyselin Hydro6000 250tab.”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *