Stimulant Arginine AKG 500g

25,00  s DPH

ARGININE AKG – super pump  je prípravok s obsahom aminokyseliny L-arginínu. L-arginin  stimuluje vylučovanie  rastového hormónu, čo vedie k zlepšeniu syntézy proteínov a zároveň k zvýšenému odbúravaniu tukov.

Katalógové číslo: efarginin250caps-1 Kategórie: , Značky: , , ,

Popis

L-arginín sa stáva kľúčovým v prípade zvýšenej námahy, stresu,  či ochorenia. V stenách ciev sa arginín enzymaticky mení na NO, ktorý rozširuje cievy, a tým zvyšuje prekrvenie organizmu.  U svalov tak dochádza k tzv. “pump efektu“ ako aj  k výkonnému a intenzívnemu  tréningu.

Výhody aminokyseliny  ARGININ  AKG

  • zvýšenie prietoku krvi do svalov –  PUMP EFEKT
  • vylučuje rastový hormón
  • posilňuje  imunitu a zvyšuje silu a intenzitu cvičenca
  • prekrvenie pohlavných ústrojov a zvýšenie sexuálnej aktivity

Dávkovanie: 2 caps ráno na lačný žalúdok a 2caps  cca 1 hod. pred tréningom príp. večer pred spaním.

Dôležité upozornenie:
Výrobok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte, ak ste alergický na ktorúkoľvek zložku. V prípade výskytu nežiaducich účinkov je potrebné prestať  výživový doplnok užívať a poradiť sa s lekárom. Uvedená odporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Tento produkt nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Uchovávať mimo dosahu detí ! Skladujte na chladnom a suchom mieste a mimo dosah slnečného žiarenia. Výrobná šarža a minimálna  doba spotreby je uvedená na dóze. Výrobca neručí za prípadné škody, alebo problémy vzniknuté nevhodným použitím, prípadne nevhodným skladovaním.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Stimulant Arginine AKG 500g”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *